середа, 2 липня 2014 р.

ВІТАЄМО дошкільний навчальний заклад № 41 «Центр розвитку дитини» м. Чернівці!!!

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства, Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти провів заключний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у дошкільних навчальних закладах, який тривав протягом 2013/2014 навчального року.
Мета конкурсу -  вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду роботи з фізичного виховання у дошкільних навчальних закладах.
У Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах взяло участь 25 областей України, згідно з номінаціями. Так, в номінації «міські дошкільні навчальні заклади» взяло участь 25 дошкільних навчальних закладів; у номінації «сільські навчальні заклади» ‑ 13 областей; у номінації «дошкільні навчальні заклади компенсуючого типу» – 9 дошкільних навчальних закладів.
За результатами проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу, згідно з наказом Міністерства освіти і науки від 26.06.2014 р. № 760 серед кращих міських дошкільних навчальних закладів ІІІ місце – дошкільний навчальний заклад № 41 «Центр розвитку дитини» м. Чернівці.
Щиро вітаємо педагогічний колектив та адміністрацію дошкільного навчального закладу і бажаємо подальших успіхів та досягнень у надзвичайон важливій справі - вихованні ЗДОРОВИХ дітей!!! 


 
Немає коментарів:

Дописати коментар